top of page
Ümraniye Televizyon Tamircisi.webp

Ümraniye Televizyon Tamircisi ile Tanışın

Hakkında

Televizyon Tamircisi / Üsüdar /Ümraniye/Ataşehir/Çekmeköy/Sancaktepe /Sultanbeyli 

Eğer güvenilir bir Televizyon Tamircisi arıyorsanız Ümraniye Televizyon Tamircisi bünyesindeki uzmanlarla iletişime geçin. Özel ihtiyaçlarınıza ve programınıza uygun nitelikli, uygun fiyatlı hizmetler sunmaya hazırız. 2000 yılında kurulduk ve o zamandan beri birçok marka ve modelin onarım hizmetlerinde uzmanlaştık.Tek seferde uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız adres biziz. İstinye ve çevresindeki tüm müşterilere hizmet veriyoruz; bu yüzden nerede olursanız olun bize ulaşın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize iletin.

Televizyonumun Ekranı kırıldı.Bir kaç yeri aradım en son tvtamircim.net adresinden Katmer Elektronik kenan usta ile görüştüm.Fiyat makul yani uygun geldi. 2. gün televizyonumun ekranı değişmiş halde televizuonumu teslim ettiler. Teşeküürler.

Abbas Demirel

  Tv servisi arayan herkese Katmer Elektronik'i tavsiye  ederiz. Tv Panel Değişimi   için aradık 1 saat içerisinde TV'yi servise aldılar ertesi gün televizyonumuzu çalışır durumda  teslim ettiler. Çok memnun olduk.

Muhammet Ölünk


Televizyonumuz arızalandı, Tv tamiri için internetten bu firmayı bulduk ve aradık  güvenilir  arkadaşlar, Katmer Elektronik Televizyonumuzun  tamirini yaptı,Hızlı ve uygun fiyatlı hizmet verdiler.Sağolun.

Süleyman Bayrak

Buying a New TV

Burası sizin Fiyat Teklifi İsteği bölümü paragrafınızdır. Kullanıcılarınızı bilgilerini göndermeden önce tüm bölümleri doldurmaya teşvik edin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page